Hospitadent Fatih

Dental Group Hospitadent Fatih Istanbul

Die Dental Group Hospitadent Fatih ist auf Zahnpflege spezialisiert. Diese 2008 gegründete, zertifizierte Klinik befindet sich in Istanbul, Türkei. Sehen Sie Kundenbewertungen, Vorher/Nachher-Bilder und fragen Sie nach dem Preis für eine Operation im Ausland. Füllen Sie das Formular für eine kostenlose Vordiagnose aus. Schnelle Reaktion.

Dental Group Hospitadent Fatih, Istanbul, Türkei

Mit langjähriger Erfahrung und unterstützt von einer großen Gruppe türkischer Zahnkliniken ist die Dental Group Hospitadent Fatih Ihre Referenz-Zahnklinik für alle Ihre Zahnbehandlungsbedürfnisse.

Das Hospitadent Fatih gehört zu einer türkischen Gruppe, die auch sechs weitere Zahnkliniken leitet (fünf in Istanbul und eine in Deutschland). Ausgestattet mit den neuesten Technologien und Techniken in der Zahnpflege, ist diese Zahnklinik voll ausgestattet, um eine vollständige Palette zahnärztlicher Dienstleistungen anzubieten: von Untersuchungen bis hin zu kosmetischen Eingriffen.


Fachgebiet der Klinik :

Zahnpflege
All-on-4
All-on-6
Knochentransplantation
Zahnärztlicher Apparat
Beratung in kosmetischer Zahnmedizin
Individueller Mundschutz
Zahnärztliche Brücke
Zahnärztliche Untersuchung
Zahnärztliche Krone
Zahnärztlicher Scanner
Zahnimplantat
Korono-radikuläre Rekonstruktion
Zahnärztliche Radiographie
Zahnärztliche Beratung

Dienstleistungen +

Transfer vom Flughafen
Freies Wifi
Hotelreservierung
Dolmetscherdienste
Fremdenführer
Taxi-Reservierung
Konsultation per Internet
Parken
Apotheke
Telefon im Zimmer
Private Räume
Restaurant
Fernseher im Zimmer


Stadt : Istanbul – Land :  Türkei – Gegründet in 2008 
Akkreditierung : Keine Information  – Gesprochene Sprache(n) : Englisch, Deutsch, Türkisch 


Bekanntmachung von Special Hospitaldent

sevda ucak
sevda ucak
16:24 02 Oct 21
Bu hastanede dişimi çektirdim ama çektirdikten sonra çekilen yer sürekli ağrıdı ve geçmedi bir türlü, hastaneye tekrar gittim ve sorunu söylememe rağmen hiç bir sorun yok iyileşecektir denildi. Bir senedir sürekli çekilen taraf aynı şekilde ağrıyordu ve dün başka bir dişçiye gittim. sadece bunun için 300 TL tomografiye verdim ve ne olduğuna baktılar. Meğerse bu diş hekimi kılıklılar, dişi çekerken kökünü içinde bırakmışlar ve 1 senedir bu kök iltihaplanıp çeneyi eritmiş. sırf bunların hatasından dolayı implant yapmak için çeneye kemik tozu koymaları gerektiğini söylediler, bunu içinde 1900 TL ödedim. Uzun lafın kısası, buraya gittiğim için hem sağlığımdan hem de paramdan oldum. kesinlikle ismine falan aldanıp gitmeyin. Röntgenin resmini de ekliyorum ki hastane yaptığından biraz utanır.
V T.
V T.
21:42 07 Sep 21
Hospitadent i kesinlikle tavsiye ediyorum cunku islerini gercekten severek yapiyorlar dolayisiyla hastalarina da cok onem veriyorlar.Özellikle Sevdenur Gültekin hekime ve asistanlarina cok tesekkur ederim.
Osman Akçan
Osman Akçan
05:39 02 Sep 21
Daha önce yapılan dişim için gittim kanal tedavisi tekrarımı emir bey yaptı ve uzun süredir süren ağrılarım sona erdi resepsiyon asistan ve doktorlar çöm ilgili ve Güler yüzle karşıladılar şimdi tekrar tüm tedavilerim için tercihimi Fatih Hospitadentden yana kullanacağım tavsiye ederim çok memnun kalacaksınız
Ibrahim Berberoglu
Ibrahim Berberoglu
21:19 26 Aug 21
Hospitadent Frankfurt şubesindeki diş doktoru ukala ve hospitadenti savunmak için bayağı ağız dalaşına giriyor. 2009 da başlayan İstanbul Fatih şubesine ki gittiğime çok ama çok pişmanım ve halen devam eden kalitesiz malzemeler ve acemi sözde diş doktorlarını savunmak için bütün suçu geceleri dişlerimi sıkmakta buldu sarışın bayan. Hiç kimseye tavsiye etmem üstüne para verseler bile gitmeyin. Hospitadent olan nerede olursa olsun. Çalışanların birbirleri ile iletişimleri sıfır topu birbirlerine atıyorlar. 12 yıldır çektiğim eziyetlere sebep olanları Allah'a havale ediyorum inşallah onlarda aynı ızdırabı yaşarlar.
Ahmet KEKLİK
Ahmet KEKLİK
02:52 16 Jul 21
Başta Rüveyda hocam olmak üzere süreç icinde bize eşlik eden asistanı Semih bey'e de yapılan her işlem için tedavi süresince göstermiş oldukları sabır,ilgi,güleryüz,hoş sohbet ve özverili çalışmalarından ötürü kendilerine teşekkürü borç bilirim. Harikaydınız...
Mehmet ön
Mehmet ön
15:39 07 Jul 21
Taner bey harika bir hekim, sabrı,ilgisi ve güler yüzü için teşekkür ederim😊
dilan dağ
dilan dağ
16:15 14 Jun 21
Fatih Hospitadent ‘te Sevde Hanım ve asistanı Selma çok ilgililer ve görevlerini son derece özenli ve severek yapıyorlar ,kendilerinden çok memnun kaldım . Canım doktorum Sevde Hanım’a çok teşekkür ediyorum , iyi ki kendisiyle yolum kesişmiş 😍
Hakan Arslan
Hakan Arslan
11:55 06 May 21
Je suis venu pour mon traitement implantaire en 2019, et maintenant mon médecin, Mme Neslihan, a fait de la télévision au zirconium. Tout le monde peut venir en toute confiance.
Yasin Taş
Yasin Taş
16:17 17 Apr 21
Nous y sommes allés avec ma femme, nous étions très heureux, mon professeur Hanife Rüveyda, qui a pris soin de nous, pour son visage souriant, son intérêt et sa pertinence, et de même, Mme Sevgi, merci d'esprit.
Yesim Binzet
Yesim Binzet
13:59 16 Apr 21
Heureusement, je suis tombé sur un tel hôpital, nous avons résolu nos problèmes dentaires familiaux ici, nous étions très heureux, je recommande fortement, en particulier l'assistante Selma Akıncı pour son approche chaleureuse et sincère envers nous.
zeynep sude
zeynep sude
09:13 16 Apr 21
J'étais très satisfait de l'hôpital. L'assistante Selma Hanım était intéressée. Merci d'être si chaleureux, attentionné et souriant.
hafid rem
hafid rem
16:33 07 Apr 21
J'y est fait mes soins (2 implants 2 couronnes).Personnels professionnels et la clinique est trés propre.Je recommande vivement.
Hakan Turan
Hakan Turan
15:05 11 Mar 21
Bin super zufrieden und mit gutem Gewissen aus dem Haus! Sehr sauber und verlässliche Ärzte mit netten Mitarbeitern! Absolut empfehlenswert!
Kübra Yavuz
Kübra Yavuz
11:18 11 Mar 21
Moderne, gut ausgestattete geführte Zahnarztpraxis mit kompetenten Ärzten und Team. Sehr Gute Leistungen und eine gute Beratung zu einem fairen Preis. Absolut empfehlenswert!
Berkay Keküç
Berkay Keküç
11:40 21 Nov 20
Tous les employés et médecins étaient sympathiques et sincères, je peux le recommander en toute sérénité.Dès le début, l'opération que j'avais travaillée avec hygiène et minutie.
Salih Acar
Salih Acar
15:11 03 Oct 20
güzel temiz bir mekan
Bilal Cizrelioglu
Bilal Cizrelioglu
12:52 22 Sep 20
Tedavilerimden memnunum.
Zekeriyya Özkaya
Zekeriyya Özkaya
14:23 08 May 20
Asya Aktas
Asya Aktas
15:02 18 Apr 20
DOLANDIRICILAR KANMAYIN Ben Fransada gittim aylar öncesinden rdv almak için irtibattaydim.29 Şubat 2020 de ilk rdv ya gittimBana doktor diye tanitilan Sevdenur Gůlten Aslinda Diş teknisyeniymis6 Mart 2020 de ki randevuda 3 dişime birden kanal tedavisi yaptıSaat 5 te girdim 8 de çıktım Koltukta şuurumu kaybettim bana alkol koklatıp ayılttı Kanal tedavimi bitirmedi dişim açık kaldı çıktı gitti !Elimde fotoraf ve video var isteyene atabilirim
tevfik eser songür
tevfik eser songür
06:01 03 Mar 20
Uzman kadrosu ve tecrübeli hekimleriyle sağlıklı dişler için doğru adres
Burak İskefli
Burak İskefli
08:16 10 Jul 18
Selma Akıncı
Selma Akıncı
14:19 31 Dec 15
Tedavilerimin tamamını fatih hospitadentde yaptırdım.Özellikle hekimlerinden ve tûm hastane personelinin ilgisinden çok memnun kaldım.tedavilerini yaptırmak için araştıran kişilere bu hastaneyi tavsiye ederim.
Voir les autres avis

Nutzen Sie die Vorteile einer KOSTENLOSEN Vorab-Diagnose!

Auf Anfrage und
ohne jegliche Verpflichtung Ihrerseits. 

100% kostenlose Beratung. Wir analysieren Ihre Situation, Ihre Bedürfnisse und Erwartungen. Und wir veranschlagen das notwendige Budget für : Flug + Hotel + Taxi + Betrieb.

Sie behalten zu jeder Zeit die volle Kontrolle über den Prozess. Totale Gelassenheit.

 

 

Einen Fehler bearbeiten / beanstanden / rapportieren?

Eine Meinung hinterlassen