Lifemed Special Medical Center

Lifemed Medical Centre Istanbul

Das Lifemed Medical Centre ist auf Zahnpflege, kosmetische Chirurgie und Haarimplantate spezialisiert. Diese 2004 gegründete und nach ISO 9001:2008 zertifizierte Klinik befindet sich in Istanbul, Türkei. Sehen Sie Kundenbewertungen, Vorher/Nachher-Bilder und fragen Sie nach Preisen für Operationen im Ausland. Füllen Sie das Formular für eine kostenlose Vordiagnose aus. Schnelle Reaktion.

Lifemed Special Medical Center, Istanbul, Türkei

Das Lifemed Medical Centre ist ein medizinisches Zentrum, das seit 2004 mit Hilfe von Fachärzten und einer freundlichen Dienstleistungsmentalität unter der Führung der heutigen Technologie im Gesundheitssektor tätig ist. Unser Zentrum hat seit seiner Gründung mit mehr als 20 Polikliniken, Kliniken für Ästhetik und Dermatologie, einer Abteilung für Mundgesundheit, einer Abteilung für Physiotherapie sowie fortschrittlichen Bildgebungs- und Diagnosesystemen Innovationen in der Medizin aufmerksam verfolgt. Die Klinik für Ästhetik und Dermatologie betreut viele Patienten, die eine Haar-, Bart-, Schnurrbart- und Augenbrauentransplantation benötigen. Lifemed, die mit dem “Certificate of Authorization of the Intermediate Authority of International Health Tourism” und dem vom Gesundheitsministerium genehmigten “Certificate of Quality Management System ISO 9001” über die notwendige Perfektion und Kompetenz in diesem Bereich verfügt, arbeitet weiterhin mit voller Kapazität in diesem Sektor.


Fachgebiet der Klinik :

Zahnpflege
Zahnimplantat
Zahnärztliche Verblendung
Zahnextraktion
Wurzelkanal-Behandlung
Zahnaufhellung

Ästhetische Chirurgie
Botox-Injektionen

Haarimplantat
Haartransplantation

Dienstleistungen +

Freies Wifi
Internationale Zeitungen
Fremdenführer
Parken
Fernseher im Zimmer


Stadt : Istanbul – Land : Türkei – Gegründet in 2004 
Akkreditierung : ISO 9001:2008 – Gesprochene Sprache(n):  Englisch, Türkisch


Mitteilung von Lifemed Special Medical Center

suzan yağcı
suzan yağcı
13:29 26 Nov 20
Nous sommes venus ici le 26.11.2020 (aujourd'hui) pour le tournage DatScan de mon père. M. Suat Zor (j'espère avoir bien compris son nom), qui a fait le tir de type nucléaire, était tellement intéressé que nous lui en sommes reconnaissants. Jusqu'à aujourd'hui, en raison de la situation de mon père, nous avons fait de nombreuses images différentes dans de nombreux endroits différents. Avec autant de patience et d'intérêt, nous n'avons rencontré aucune autre personne qui ait produit de telles solutions alternatives afin de faciliter le processus autant que possible en raison de l'état du patient. En raison de sa mobilité, il a produit des solutions pour mon père, à qui nous avons eu de nombreux problèmes lors de l'imagerie, afin qu'il puisse être à l'aise sans se fatiguer et patiemment. De plus, il a donné des informations très détaillées du tout début du processus jusqu'à notre départ et il n'y avait plus de questions dans nos têtes. En raison de la différence de M. Suat Zor, nous le recommanderons à notre entourage. Nous lui en sommes reconnaissants, merci beaucoup et félicitations d'avoir un tel personnel.
Burcak Tanses
Burcak Tanses
21:39 10 Nov 20
Bonjour,Je reçois un service d'épilation au centre médical Lifemed depuis environ un an et demi. Après des recherches sur l'appareil Soprano Ice Platinum, les places avec l'appareil d'origine étaient limitées du côté anatolien. Et en effet, l'avantage de l'appareil est incroyable. Bien sûr, je voudrais remercier Mme Hasret, qui est très importante dans l'équipe travaillant autant que l'appareil. Je commence avec Mme Naz et continue avec Miss Hasret et ils sont tous gentils, souriants et intéressés. Vous n'avez donc vraiment aucun doute en faveur de l'équipe, des gens très chaleureux, sincères et orientés business. J'y suis allé car je devais y aller pendant la période corona et sa stérilisation est également très satisfaisante. Merci beaucoup à tous, les gens comme vous sont heureux qu'ils existent! Dame désireuse, je t'embrasse tellement :)))
Semra Tayfun
Semra Tayfun
11:55 16 Sep 20
Lifemedle ilk olarak bir sağlık problemim yüzünden tanışmıştım ve hiçbir şekilde memnun kalmamıştım. Gerek bankodaki çalışanların gergin ve burnu havada tavrı gerekse verilen yetersiz hizmet beni bir hayli itmişti kendilerinden. Ama ardından bir arkadaşımın ısrarı ve evimin yakınlığı nedeniyle lazer epilasyona başladım, artık orada olmadığını öğrendiğim Aytül hanım ile Naz hanım tüm samimiyet ve uzmanlıklarıyla benim lifemede karşı olan tepkimi ortadan kaldırmaya yetmişti. Kaliteli hizmeti sonuna kadar hissettirdiklerini tüm dürüstlüğümle söylemek isterim. Fakat onların oradan ayrılmış olmaları beni çok üzdü ve seanslarım kaldı çünkü artık gitmeyeceğim.Lifemed'de bir tavsiye; her hizmeti sağlamak yerine kaliteli hizmet ve işini seven çalışanlar en önemlisi. Bence önce buradan başlayın.Saygılarımla
nejla ertekin
nejla ertekin
06:53 11 Aug 20
Öncelikle ben de bir hekimim. 2 ay öncesinden randevu verilmesi ve tüm iş programımı buna göre ayarladıktan sonra o gün randevum olmamasını öğrenmem, çalışanların bunu hiç umursamaması, bu randevunun gözümün önünde yazılması, randevudan bir güne önce neden teyit mesajı gelmedi yarın randevum var mı diye mesaj atmamın üzerine ertesi gün randevudan yarım saat önce dönüş yapılması ve cevabın aynen şu şekilde olması ; saat 10:00 da ... ... isimli kişinin randevusu var!! Yani sizin randevunuz yok demek istiyor bana. Hani ben unutmuşum, yanlış yazmışım ya da bir değişiklik oldu ama size haber vermedim kusura bakmayın vs gibi bir yaklaşım bile yok. Yanlışlık tabi ki olabilir ama bunu tavrınızla yaklaşımınızla telafi edersiniz. Ben de bir işletme sahibiyim ve bunun olmasına asla izin vermezdim. Pandemi zamanı olduğu için odanın havalanması için camı açmalarını rica ettiğimde cam açılmıyor diyip işlem bittikten sonra camı açmışlardı mesela ? Ben buraya tavsiye ile geldim fakat kimseye tavsiye etmeyeceğimden emin olabilirsiniz. Sosyal medyaya, instagrama yatırım yapacağınıza belki de kurum içi eğitimleri arttırmalısınız. İnstagram üzerinden de paylaşımlarımı yapacağım. Lazer için ön görüşmeye gelindiğinde 8 seanslık paketin ödemesini nasıl alacağınızı şaşırıyorsunuz daha seanslar başlamadan, ödeme alınırken gösterdiğiniz hassasiyetin aynısını hastalara da gösterseniz keşke. Yazık
mehmet haldun tokay
mehmet haldun tokay
17:19 08 Aug 20
Aslında tıbbi ihtiyaçlar açısından yaşam yerime yakın. Bağdat Yolu üstünde, gidip gelmek araba ile 5 dakika. Araba için Park yeri ücretsiz, rahat. Girişte Covit-19 tedbirleri, adını-soyadını söyle, ateşli hastalık oldun mu... Öyle umursamadan yapılan anket. Bazen kimse yok masanın başında. İşletme "para kazanma" hedefine öyle yoğunlaşmış ki, diğer her şey laf olsun diye. "efendim ödeyeceğiniz borcunuz.. TL" banka kartınızı istiyor. Temassız kartım vardı. "efendim o alet bizde yok, kartınız okutayım." naylon içine konmuş aleti şifrenizi yazmanız için uzatıyor. Alet virüsten naylon içinde kendini korumuş, insan parmağı korumasız, aynı yer basıyor. "kardeşim temassız kart okuyucu mahalle bakkalında var, sizde neden yok?" ilerde işletme şefin odasına girip soruyorum. "3 aydır bankamızdan istedik, gelmedi." insan aklı ile alay ediyor adam. Daha yazayım mı? Allah"tan burası tıp merkezi.
SARE SAYIN
SARE SAYIN
13:39 17 Jul 20
Berbat bir isletme. Yapilacak islem 17 dk dediler. 1.5 saat oldu. Islem hala bitmedi. Bu kadar saygisiz bir yer görmedim.10.30 da girdik. Pet/bt cekimi yapildi. 15.30 da çıktık. Kurumu tebrik ediyorumCiktigimizda otoparklarinda arabamiza carpildigini gördük. Carpma olayina tanik olan otopark gorevlisi hic haber vermemis. Carpan kisinin gitmesine izin vermisler. Boyle ciddiyetsiz bir kurum gormedim.1 saatte tutanak icin bekledik. 10.30 da girip 16.30 da cikabildik.Hastamiz bu arada islem sirasinda herkesin uzerine ayni örtüyü örttüklerini ve cok üşüdügünü söyledi. .
Anıl Sözeri
Anıl Sözeri
18:13 15 Jul 20
Neslihan Hanım sayesinde sizlerle tanıştım. Çok memnun kaldım. Böyle güler yüzlü ve iyi insanları çalıştırdığınız için teşekkürler.
Irmak Arkman
Irmak Arkman
09:20 13 Jul 20
Bugun emar icin lifemede giden ve damar yolu acik olan kardesim lifemedin tuvaletine girdi ve klozet patladi uzerine her yerine lagim suyu geldi. Bahsedilen tuvaletin karsisi kan alma unitelerinin oldugu yerin karsisinda. Burayi heralde kapatacaksiniz gerekli temizligi yapacaksiniz sonra alacaksiniz hastalari dedim. Tabi tabi dediler yirmi dakika ordaydim sadece lagim suyunu temizlediler. Ne odalara girdiler ne temizlik yaptilat ne o kati kapadilar. Bunu okuyanlar eger kan vermeye ya da kan yolu actirmaya gidiyorlarsa sakin gitmesinler. Ben boyle rezil bir yer gormedim. Iki uc tane iyi doktorlari olmasa asla gidilecek yer degilmis. Hijen kosullarini siz dusunun.
Elif Kutlu
Elif Kutlu
07:37 11 Jul 20
Neslihan Hanım sayesinde paket aldım. Güler yüzlü ve işini bilen bir bayan. Aynı zamanda Ayten Hanım ın o güzel elleri sayesinde hiç acı hissetmeden seanslarımı tamamladım. Aile gibi hissettiren bir ortam ve çok güvenilir. Aşırı tavsiye ediyorum. Güzellik merkezlerine gitmeyin.
Erkan Özyürekli
Erkan Özyürekli
09:07 06 Jul 20
Bu sağlık merkezine tıp merkezinekonacak isimler içinde türkçemizde binlerce Güzel isim bulunurken niçin yabancı bir isim koyma ihtiyacı duyuluyor yani bir yabancı isim konulunca oraya daha çok daha çok hasta mı gidiyor daha çok mu pçok mu Güven duyuluyor ben bunu hiçbir şekilde anlamış değilim yani buraya güzel bir isim koy Türkçe yani ondan sonra yabancı kültür egemenliği altına giriyoruz ve ondan sonrada dış güçler dış güçler ya dış güçleri biz kendimiz yaratıyoruz yapmayın ya doğru dürüst Türkçe kelimeler isimler koyun mekanlara her türlü kuruluşlara
Koray Kasabalı
Koray Kasabalı
15:09 02 Jul 20
Teşekkürler ayak bakımı yaptırdım mükemmel ilgi alaka . Çok teşekkür ederim ismini bilmiyorum ama podolog hanım efendi.
Pınar Biber
Pınar Biber
08:29 11 Mar 20
Lifemed lazer epilasyon bölümünde Naz hanım diye harika bir uzman var. Acılı bir işlemi bile keyifli hale dönüstüren, son derece ilgili, kendinizi yanında oldukça rahat hissedebileceğiniz, işine karşı çok titiz ve müthiş güleryüzlü bir insan. Ne kadar tavsiye etsem az olur, onun sayesinde lazere devam edebiliyorum ve sonuçtan çok memnunum. Daha önce gittiğim kliniklerden hiç memnun kalmamıştım. Naz hanım benim lazere istikrarlı gitme sebebimdir.
oğuzhan başar
oğuzhan başar
13:06 09 Mar 20
lifemed 'i tercih etmemizde büyük etkisi olan Neslihan hanıma ilgisinden tedavinin sonuçları içinde lifemedin doktor kadrosunu teşşekür ederim..
Ayhan Ozgan
Ayhan Ozgan
12:59 09 Mar 20
Diş beyazlatma ve cilt bakimi için il dışından geldik.. sonuclarindan gayet memnun kaldik.. ve özellikle ilk andan itibaren güler yüzüyle bizi karşılayan ilgi ve alakasını eksik etmeyen Neslihan Hanım'a çok çok teşekkür ederiz.. 👍
Ercanca X
Ercanca X
16:26 24 Jan 19
İyi bir müessese. Her yönden değerlendirmesini yapamam. Birkaç kez hizmet aldık mennun kaldık.
ozan cakir
ozan cakir
14:35 19 Jun 17
Güleryüzlü hizmet, park ve vale hizmet mevcut
Voir les autres avis

Nutzen Sie die Vorteile einer KOSTENLOSEN Vorab-Diagnose!

Auf Anfrage und
ohne jegliche Verpflichtung Ihrerseits. 

100% kostenlose Beratung. Wir analysieren Ihre Situation, Ihre Bedürfnisse und Erwartungen. Und wir veranschlagen das notwendige Budget für : Flug + Hotel + Taxi + Betrieb.

Sie behalten zu jeder Zeit die volle Kontrolle über den Prozess. Totale Gelassenheit.

 

 

Einen Fehler bearbeiten / beanstanden / rapportieren?

Eine Meinung hinterlassen