Memorial Atasehir Hospital

Memorial Atasehir Hospital Istanbul

Das Memorial Atasehir Hospital ist auf Zahnpflege, kosmetische Chirurgie, PMA / IVF und Haarimplantate spezialisiert. Diese JCI-akkreditierte Klinik wurde 2008 gegründet und befindet sich in Istanbul, Türkei. Sehen Sie Kundenbewertungen, Vorher/Nachher-Bilder und fragen Sie nach Preisen für Operationen im Ausland. Füllen Sie das Formular für eine kostenlose Vordiagnose aus. Schnelle Reaktion.

Memorial Atasehir Hospital, Istanbul, Türkei

Das Memorial Atasehir Hospital ist Teil der Memorial Healthcare-Gruppe, die qualitativ hochwertige Gesundheitsdienste anbietet, die internationalen Standards entsprechen. Zu den Abteilungen der multidisziplinären Einrichtung gehören die Plastische und Ästhetische Chirurgie, Kardiologie, Neurologie, Orthopädie, Gastroenterologie, Pädiatrie, Rehabilitation sowie Geburtshilfe und Gynäkologie. Das Krankenhaus legt Wert auf Wissen und Erfahrung in effektiver und effizienter Patientenversorgung. Das Krankenhaus verfügt über mehr als 140 Betten, Ambulanzen sowie MRT- und CT-Einheiten, die mit moderner Technik ausgestattet sind, um die Patienten bei radiologischen Untersuchungen zu entlasten.


Fachgebiet der Klinik :

Zahnpflege
Zahnimplantat
Zahnärztlicher Apparat
Zahnärztliche Krone
Zahnärztliche Verblendung
Beratung in kosmetischer Zahnmedizin
Zahnärztliche Brücke
Zahnärztliche Untersuchung
Zahnärztliche Beratung
Invisalign

Ästhetische Chirurgie
Brustvergrößerung
Fettabsaugung
Rhinoplastik
Brachioplastie
Bruststraffung
Hals-/Gesichtsstraffung
Körperstraffung
Brustimplantate
Brustrekonstruktion
Gesäßhebung
Gesäßimplantate
Fettreduktion
Gynäkomastie
Nackenlift
Otoplastik
Konsultation zur plastischen Chirurgie
Oberschenkel-Lifting
Faltenbehandlung
Bauchdeckenstraffung
Absenkung der Frontlinie

LDC / IVF
Künstliche Befruchtung
Einfrieren von Eizellen
IVF – In-vitro-Fertilisation
IVF-Konsultation

Haarimplantat
Haartransplantation

Memorial Atasehir Hospital bietet Ihnen :

Transfer vom Flughafen
Wohnen in der Familie
Den Flug buchen
Freies Wifi
Hotelreservierung
Dolmetscherdienste
Wäscherei
Fremdenführer
Telefon im Zimmer
Private Räume
Rehabilitation
Religiöse Einrichtungen
Vorsichtsmaßnahmen bei Lebensmitteln
Übersetzungsdienste
Fernseher im Zimmer


Stadt : Istanbul – Land :  Türkei – Gegründet in 2008 
Akkreditierung :  JCI akkreditiert – Gesprochene Sprache(n) :  Englisch, Deutsch, Türkisch  


Bekanntmachung von Memorial Atasehir Hospital

Fulya Atik
Fulya Atik
07:58 10 Oct 21
Esim check up sonrasi kahvaltisi icin ugradigi starbucks standinda kaba personelin kotj nuamelesi ile karsilasmistir. Hali hazirda sirasini beklerken siranin kandisine geldigi anda bayan personel siradan islem aldigini ve arkaya gecmesi gerektigini cirkin ve unursamaz bir tavir ile dile getirmistir. Esim ne oldugunu anlamadan arkaya gecmis ancak yine de neden boyle bisey yaptiklarini sordugunda diger musteriler onayladilarfq kendisni inandirabildi. Kahvalti kartini verdi ancak bu seferde siz bufeden secin deyip bir sonraki musteriye bakmaya devam etti. Artik esim tepki verdide soguk sandivic ve soguk icecegini alabildi. Servis rezalet ve bu sikayetimizi memorial danismaya ilettigimiz de de pek orali olmadilar yonetime iletiriz deyip feedback icin iletisim bilgisi bile almadilar. Bu tutumla piyasada tekabet etmeniz zor.
SEVİNÇ ŞANLI
SEVİNÇ ŞANLI
12:26 01 Oct 21
Ameliyat saatini 5 diyip yatış saatini 3 olarak bize söylediler.Odanın temizlendiği “Biz size haber vereceğiz”diye söylenip 4.30’da biz sorarak müsait oldugunu öğrendik.5’te olan ameliyata 8’de alındı.Otopark bölümü rezillik yürümeye bile sıkıntı çekiliyor.3 yıldızıda güleryüzle davranan,bizle ilgilenen hem gece vardiyasında hem de gündüz vardiyasında yatış odaları yerlerinde olan,sağlık çalışan arkadaşlara verdim.
Gokalp Tanyeri
Gokalp Tanyeri
11:05 27 Sep 21
Bebek arabası ve tekerlekli sandalye için uygun değil. Kapıdaki valeler arabaları insanın bile geçmesini engelleyecek şekilde park ediyor. Sürekli söylüyorum otoparka götürün arabaları girişte arabanın ne işi var.
Yavuz Özsöz
Yavuz Özsöz
20:45 22 Sep 21
Geçen yıl olduğu gibi Almanya dönüşünde PCR testi yapmamiz gerekiyordu. Geçen yıl Şişli Memorialde rahat bir şekilde testimiz yapıldı. Bu sene Ataşehir Memoriale gittik eşimle, bize yine kolaylık içinde yardımcı olundu. Özellikle Mehdi Kaan Topcu beyefendiye teşekkür ediyoruz yardimseverliği için.
Baris Toprak
Baris Toprak
12:50 19 Sep 21
Pazar günü çocuk servisine geldik, bir buçuk saat bekledik doktoru görebilmek için, kuyruk uzuyordu. Özel hastane özel hastane olarak hakkını vermeli hem hastaların hem de doktorun, serviste sadece bir doktor vardı, doktorlara da yazık...
enver cifci
enver cifci
12:04 14 Sep 21
Acil bir durumunuz varsa gitmenizi tavsiye etmem, 2 yaşında oğlumu acil olarak götürdük bağırsak sıkıntısından dolayı , önce ateş olmamasına rağmen covidli hastalar bölümünü yönlendirdiler , orası ateş olmadığı için polikliniğe yönlendirdi, poliklinik ise yine ateş olmadığı için acil olarak değerlendirmedi ve randevumuz yok diye beklemeye aldılar, neden beklediğimizi sorduğumuzda cevap ateşi 36,5 oldu, oysa 2 saattir acı çekip ağlayıp tuvalete çıkamadığı için müdahale edilmesi için getirmiştik ve söylediklerine göre 2 senedir her ay düzenli olarak getirdiğimiz doktorumuz beklesinler demiş o yönlendirmiş, bir daha oğlumu kapısından sokmak istemiyorum tabi ki doktorumuzu da değiştireceğiz.Ek not: İletişim bilgilerimizi paylaştık ama henüz bir aksiyon alınmadı.
İlker Aydın
İlker Aydın
12:30 05 Sep 21
Burun ameliyatı oldum vip oda yattım bi aklam çok güzel oda güler yüzlü çalışanlar hemşireler görevliler herşey güzeldi odalar kullanışlı temiz ve steril hastane sgk yok kalabalık yok güzel teşekkürler 🙏
Corleone
Corleone
04:16 31 Aug 21
Online muayeneme doktor katılmadı. 2,5 saat bekledikten sonra başka bir güne erteleme talep edildi. Kabul etmedim ve 14 gündür hala geri ödemem yapılmadı, muhattap ta bulamıyorum.
Batuhan Güvem
Batuhan Güvem
22:10 15 Aug 21
Alman menşeili Covid 19 aşısı olması için annemi 12.8.2021 tarihinde Memorial Ataşehir Hastanesi’ne götürdüm. Götürmeden bir gün önce hastaneyi aradım ve yaşından dolayı annemle ilgilenmelerini rica ettim. Sağolsunlar hem annemi hiç bekletmeyip ona aşıda öncelik tanıdılar hem de onunla çok alakadar oldular. Aynı hastanede ben de daha önce Alman menşeili Covid 19 aşısı olmuştum. Gerek karşılama bankosundaki personelinizin gerekse bana aşı yapan hemşire hanımın tutum ve davranışlarından dolayı hastaneden çok memnun ayrıldım. Personeliniz eğitimli, güler yüzlü, saygılı ve kibardı. Hemşire hanım da tecrübeli, kibar ve güler yüzlüydü. Başta Banu hanım olmak üzere annemle yakından alakadar olan tüm personelinize çok teşekkür eder, başarılarınızın devamını dilerim.
Gokhan Turhan
Gokhan Turhan
08:23 06 Aug 21
Covid testi deneyimim tam bir felaketti. Randevum olmasına rağmen 1 saat içeride, yüzünde maske olmayan insanların arasında bekletilmek mi dersin, randevu sonuçlarını almak için bir gün sonra tekrar hastaneye gelip aynı sıraya girmek zorunda olmak mı dersin, nerden bakarsan fiyasko. Devlet Hastanesi'ne gidin, en azından paranız cebinizde kalır.
DENİZ COŞKUN
DENİZ COŞKUN
21:12 05 Aug 21
Biontec asisi için 5 ağustosta randevu aldım günler öncesinden asiya giderken yolda mesaj geldi sağlık bakanlığının tedarik sorunu nedeni ile asi uygulayamıyoruz tekrar ileri tarihe randevu alın doğal olarak yeni randevu aldım...Ama öğrendim ki asi randevulu hastaya vurmuyormuş ama sistemsel hatadan dolayı banna yanlış sms gelmiş ve bu hatadan dolayı maaalesef ben aşımı geç bir tarihe almak zorunda bırakılsın...Bu kadar önemli bir konuda nasıl bu kadar duyarsız ve hata yaparlar hala anlamış değilim...
Emine Türkoğlu
Emine Türkoğlu
08:36 03 Aug 21
02.08.2021 tarihinde hasta olarak başvurduğum hastanede banko personeli saatin geç olması sebebiyle özel sigortamdan işlem yapmak istemeyerek beni ücret ödemeye mecbur etti. Sanki zorla bağlayarak çalışıyormuş gibi muamele hiç yakışmadı. doktorlar iyi ama banko personeli ilgisiz .
seval oztarhan
seval oztarhan
13:34 28 Jul 21
Kesinlikle uzak durulması gereken bir ticarethane. Kırık şüphesiyle Ataşehir acile gitmek zorunda kaldım. Sadece bir film çektirmek istedik ama muayene ücreti almamız gerekiyor dendi. O durumda akşam saati peki dedik film çekildi. Herhangi bir kırık yok. Çocuk parmağı kımıldatamadığı için bir atel takarmısınız dedik. Takılan atel tam olarak aşağıdaki resim. Günün sonunda ödediğim fatura;590 TL muayene ücreti400 TL film18 TL atel587 TL ateli parmağa takmak?Şaka gibi bu ateli parmağa geçirmek için 587. Bize ateli vermeleri yeterliydi.Bu fiyata itiraz ettiğimde de sadece %20 gibi rakamı iade edebileceklerini söylediler. Tüm şikayet hakkımı sonuna kadar kullanacağım.Bunun adı sizce nedir? Sanıyorum hepimiz biliyoruz.Hastane yorumuma cevap vermiş. Bizimle detayları paylaşın diye? Sizinle paylaştım zaten ? Siz de %20 ücreti iade etmeyi teklif ettiniz. Ciddiyetsiz laf olsun diye yazılmış otomatik cevap
Erol Kakecioglu
Erol Kakecioglu
17:35 01 Jun 21
Ben de ilk etapta yorumları okuduğumda biraz şaşırdım doğrusu, daha iyi yorumlar bekliyordum.Ancak kendim gelip ameliyat olup bir gece yatıp ertesi gün ayrıldıktan sonra Memorial Ataşehir Hastanesinin performansına hayret ettim, çünkü hiçte bazı yorumlarda kötülendiği gibi değildi. Mükemmel bir oda, mükemmel bir servis ve iyi motive olmuş çok yardımcı ve güleryüzlü personel. Bence birçok Avrupa ülkesinin üzerinde bir performans, yani herkese tavsiye ederim.
koray karaca
koray karaca
14:21 28 May 21
Sie sagten, dass der Termin, den ich vor zwei Wochen aus dem Internet bekommen habe, nicht im System übereinstimmt, und ich habe Sie morgen um 23 Uhr zusammengedrängt. Als ich anrief, als die Terminnachricht nicht kam, sagten sie, dass unser Lehrer morgen sehr beschäftigt ist, komm nicht. Wer ruft nicht an oder fragt
Ozgur Cagri Kadirdag
Ozgur Cagri Kadirdag
16:23 22 May 21
Hasta ilişkileri diye bir bölümü var ancak olmasa daha iyi. Çözümden uzak suçlayıcı hal ve tavırlar bir daha Hastanemize gelmeyin diyorlar resmen. Hastaya müşteri olarak bakmaları zaten doğru değil ama hadi onu geçtim müşteri odaklılıkta sıfır, çok yazık. En üst merciden şikayet başvurularımı yapacağım.
Mehmet Bakkaloglu
Mehmet Bakkaloglu
12:27 26 Apr 21
Je viens pour un contrôle depuis des années. Mon idée principale est de faire les examens et de voir s'il y a quelque chose de flagrant. Malheureusement, quelle que soit la qualité des examens, la dernière fois qu'il vous examine et interprète les résultats donne l'impression d'un commentateur forcé qui est toujours fatigué de son travail. Interprétez-le vous-même, comme si vous écriviez sur du papier ...J'ajouterai un peu plus d'attentes de sérieux pendant la période Covid pour le contrôle de cette année.En entrant par la porte, je me sentais comme un centre commercial à l'exception d'un feu précipité.Utilisation de l'ascenseur pour 2 personnes entre les étages avec 5 personnes en compagnie d'un patient consultant.Arriver 15 minutes avant le rendez-vous et attendre près d'1 heure m'a semblé manquer de sérieux.
Nevsen Kaplan
Nevsen Kaplan
20:19 25 Apr 21
Je pense que c'est l'un des rares hôpitaux à respecter les règles Covit 19. Le seul problème est que les prix sont élevés car non couverts par une assurance.
Evrim Yigit
Evrim Yigit
12:13 02 Apr 21
Je peux dire que le seul endroit où nous pouvons faire confiance à leurs médecins. Les frais de voiturier sont chers, mais ils ne fournissent pas un mauvais service. Il y a beaucoup de difficultés à aller et à revenir de l'hôpital à plusieurs reprises. Nos médecins Fırat Tülek et Cem Demirel sont au cœur de nos cœurs. Je voudrais également remercier M. Özer Soylu.
BUNRA KUMRA
BUNRA KUMRA
18:30 26 Feb 21
À la demande du médecin du service d'urologie, une échographie du système urinaire a été réalisée, les reins ont été déclarés propres. le rein droit et 1 cm dans le rein gauche. Les deux tailles de rein sont très différentes, évidemment toutes les valeurs indiquées dans le rapport se sont avérées très différentes.En nous appuyant sur Memorial, nous sommes allés faire tous les examens et avons payé tout un monde d'argent et avons rencontré un tel résultat qui nous a rendus tristes et surpris. Je préfère cela à leurs médecins, mais je n'ai jamais d'examen.
Fargo qtum
Fargo qtum
13:13 12 Oct 20
J'y suis allé la semaine dernière.le médecin est bon, l'infirmière est mauvaise sauf 1-2, et surtout les autres personnels sont complètement signalistes, je dis où j'ai un patient dans sa chambre, je dis, où est sa chambre, des mots de guérison, des regards impliquant de ne pas sortir de la chambre, à l'admission, l'assiette à gâteaux dans sa main, la responsable à la bouche de la dame sur la table d'appoint Vous allez à la table suivante, vous allez à la table suivante, pourquoi vous m'avez dirigé, il y a un égaré à l'hôpital. Vous dites que la voiture intéressante est la mienne. C'est très intéressant. En bref, la qualité de leurs médecins est synonyme de leur visage et de leur eau
Sare Sönmez
Sare Sönmez
09:16 09 Oct 20
28 Eylül pazartesi günü saat 13.00 da Üroloji bölümünden Dr.Egemen bey’e randevumuz vardı doktordan çok memnun kaldık teşekkür ederiz.Fakat veznede çalışan personeller ilgisizdi çıkışta evrakları imzalayıp gittik kimlik olarak ehliyeti vermiştik çıkışta bize teslim edilmedi 2 gün sonra ehliyetin olmadığını farkettik ve bizi bu iki gün içinde kimse aramadı haber vermedi burda ehliyetinizi unutmuşsunuz diye ben kendim aradım sordum orda mı kimliğimiz dedim evet burda dediler sonrasında almaya gittim dedim neden arayıp haber vermiyorsunuz dedim biz haber vermiyoruz güvenliğe teslim ediyoruz güvenlik arıyor haber veriyor denildi bana bnde peki bu iki gündür neden ehliyet güvenliğe verilmedi dedim ses yok çünkü ehliyeti ben üroloji bölümündeki vezneden aldım duruyor hala iki gündür teslim edilmemiş güvenliğe arayıp sormasak haberimiz olmayacak
Cem
Cem
13:12 22 Sep 20
Aldığım hizmetten, doktordan son derece memnun kaldım, ancak sağlık çalışanı olmayan personelinizin umursamazlığı yüzünden dikkat etmediğiniz detaylar maalesef imajınızı zedeliyor. Orada sigara içilebilir alan yapmışsınız, tamam güzel, hastanenin önünde içirmeyin zaten, ama tıklım tıklım. Kapıya kocaman “Hastanemizde korona hastası yoktur, rahat olun gelin” yazmanızı tamamen nötrlüyor bu durum, benden söylemesi; herkes birbirinin dumanını soluyor, ilginen yok. Bu arada çağrı merkezinden e-posta adresine rapor gönderme servisiniz berbat, hastanedeki resepsiyonist arkadaşlar çağrı merkezine pas edene kadar işi, “web sitemizden görüntüleyebilirsiniz” diyebilirler, herkes için daha kolay. Ha bu arada, MR raporlarını karıştırmanız da ayrıca hoş bir detaydı, başarılarınızın devamını diliyorum.
Günay Yorgancıoğlu
Günay Yorgancıoğlu
01:27 23 Aug 20
Acil servise şiddetli karın ağrısı ile gittim. Daha önce kistim olduğu için, ağrımın kistten olduğunu düşünmüştüm. Acildeki hemşirelere bunu iletince 6. Kat kadın doğum uzmanına yönlendirdiler. Doktor hanım önce beni dinledi. Çok ağrım olduğu için hiç rahat değidim. Beni sakinleştirdi, sonra muayene etti. Ağrının kaynağı kist değildi, apandisit olabileceğini söyledi . Beni acilen Cerrahi̇ bölümüne gönderdi. Cerrah muayenesi, tomografi sonrası acil ameliyata alındım. Apandisit patlamak üzereymiş. Operasyon sonrası sağlıklı bir şekilde taburcu oldum.Erken teşhis hayat kurtarıyor. Doktor hanım sayesinde Gerçekten o kadar hızlı gelişti ki her şey, ama teşhis ve tedavi de o kadar hızlı idi.Beni özenle dinleyip tanımı koyan kadın doğum hekimi doktor Parvana hanıma ve ameliyatımı yapan doktor Fatih hocaya çok teşekkür ederim.Bu zor günlerde bizlerle ilgilenen sağlık çalışanlarına teşekkür ederim.
uğur kurşun
uğur kurşun
20:51 16 Aug 20
Ticarethane hastanin ateşi neden kaynaklı teşhis edemediler hastanin durumuyla ilgilenmekten çok şu tenkit su kadar su bukadar tutuyor
Sema Genç
Sema Genç
19:24 11 Aug 20
Çok temiz hastane uzun zamandir gidiyorum özellikle kardiyoloji bölümü doktorum bahadir dagdeviren herkese tavsiye ederim mükemmel bir doktor
Fatih Us
Fatih Us
01:04 25 Jul 20
Eşim yabancı uyruklu olduğundan onun kolay iletişim kurabilmesi için bir hekime ihtiyacımız vardı. Araştırmalar sonucu Parvana hanımı buldum. Rusça ana dili gibi mükemmel konuşması, sıcak yaklaşımı, ilgisi, profesyonel yaklaşımınından ilk muayenede memnun kalmıştık. 9 ay hamilelik takibimize Memorial Ataşehir Hastanesinde doktor hanımla devam ettik. Eşimin en büyük hayali idi doğal doğum yapmak. Parvana hanım bu konuda bizi çok destekledi ve çok şükür bir problem yaşamadan 40 hafta 2 günde kızımız Melisaya kavuştuk. O anı bize yaşatan değerli doktorumuza eşim ve kendi adıma çok teşekkür ederim. İyi ki varsınız Parvana hanım. Hem takipler sırasında, hemde doğumda Eşime birebir destek olan doktorumuzu Rusça konuşan hekim arayan herkese tavsiye ediyoruz. Memorial Ataşehir hastanesi tüm çalışanlarına teşekkür ederiz. Melisa&Tanya&Erdem
saadet usta
saadet usta
08:09 17 Jul 20
Sıradan bi hizmete fahiş fiyatlar. Randevulu olmama rağmen elli dakikadır bekledim ve lütfedip bi açıklama dahi yapılmadı. Covid önlemi diyerek abarttıkları bi durum yok. Sokaktaki gibi herkes maskeli sadece. Tavsiye etmiyorum !!!
Hatice Sezin Akyürek
Hatice Sezin Akyürek
16:52 13 Jul 20
Acil serviste kredi kartı ile temassız ödeme yaptım çekmedi denip şifre ile yeniden ücret alındı fakat 2 kez çekim yapılmış. Yapılan yanlışı düzeltebilmek için acil servis dahili numarasına telefon ettim, problemimi söyler söylemez telefonu suratıma kapattılar. Üzerine defalarca aramama rağmen açmadılar. Benden çekilen küçük bir miktar fakat daha büyük bir ücret de olabilirdi, yaklaşım çok yanlış.
VK Kaz
VK Kaz
14:17 26 Jun 20
Спасибо доктору Cem Demirel, 9 лет лечилась в разных клиниках мира от бесплодие, много попыток ЭКО в Казахстане, в Европе, в Корее. Как то сидела дома и смотрела на карту мира, почему то открыла именно Турцию. И начала с интересом изучать их медицину. Так познакомилась с координатором клиники Мемориал Ольга. Блогодаря Ольге я окончательно выбрала эту клинику, за что Вам спасибо большое! У нас с мужем родилась прекрасная дочь! Доктор Большое спасибо за Ваши старания и знания, за Ваши усилия и советы, за Вашу доброту и понимание, за Ваш профессионализм и мастерство. Вы — замечательный доктор и я желаю Вам помочь еще многим семьям, получайте в качестве награды улыбки близких и уважение окружающих.
Eray Ayan
Eray Ayan
08:32 23 Jun 20
(GÜNCELLEME: Hasta ile rutin kontrol hastalarını ayırmışlar. Bu düzenleme için tebrik ederim)Pediatri katında hasta olmayan sadece aylık kontrole gelen bebek ve çocuklar için ayrı bir bekleme alanının olmaması büyük handikap. Çocuğumuz hastaneye sağlam gelip hasta çıkabilir
URFANSOY Film
URFANSOY Film
12:38 16 Jun 20
Covid 19 testi için gittik 6 - 24 saate sonuç çıkcak dediler 24 saat sonra gittik bize 48 saat sonra gelin dediler yarın da uçağmız kalcak
batuhan dilmen
batuhan dilmen
20:16 03 Jun 20
DEDEMİ CHECK UP için götürdük sapa sağlam gittiği hastanede şimdi yoğun bakıma aldılar.Potasyumu düşürmek için verilen serumdan sonra tansiyon şeker kalp ritmi herşey bozuldu ve yoğun bakıma alındı .Daha fazla bişey yazmaya gerek yok artık işin sonunda yanlış ilaç mı? yanlış serum mu? yanlış test mi herşey çıkıcak !!!
Naz Kaya
Naz Kaya
19:52 17 Feb 20
Merhabalar, 06.01.2020 tarihinde Memorial Ataşehir Hastanesine gitmiştim sinir sıkışması nedeniyle. Prof. Dr. Hakan HANIMOĞLU tarafından muayene edildim. Bana boyun fıtığı teşhisi koydu. Bu süreç içinde bana emar, img çekildi ve bunu sonucunda boyun fıtığı teşhisi konuldu. Daha sonra Ağrı Anestezi Dr. Ebru Önöz’e, Prof. Dr. Hakan HANIMOĞLU tarafından yönlendirildim. Orada boyun fıtığına yönelik 4 seans iğne tedavisi uygulandı. Bu süreç içinde 9.700 TL para ödedim. Yaşadığım ülkeye döndüğüm zaman, kendi doktoruma gidip muayene oldum, Ataşehir Memorialda çekilen emar,img’in cd’sini doktoruma gösterdim ve beni nöroloji uzmanına yönlendirdi. Bu muayene sonucunda, sinir iltihaplanması kanısına varıldı. Yani bana yanlış teşhis konulmuştu Ataşehir Memorial hastanesinde. Daha sonra uzman beni fizik tedaviye yönlendirdi. Şuan iyiyim. Fakat Yaşadığım yerdeki doktoruma bu durumu anlattığım zaman, bana Türkiye Ataşehir Memorial Hastanesinde yapılan muayenenin tutarının fazla olduğunu ve yaklaşık 4000 Tl tutacağını söyledi. Şuan ben İsviçrede yaşamaktayım ve Türkiyedeki hastanelerin, İsviçreye göre daha az maliyetli olması gerekirken tam tersi bir durum yaşadım. Tamamen para odakli, doğru teşhis koymada problemlere sahip olan ve insanları sömüren bir hastanedir. Hiçbirine hakkımı helal etmiyorum. Kesinlikle gitmeyin!!!
Александр Бондарчук
Александр Бондарчук
21:49 04 Feb 20
Меня зовут Лилия Бондарчук и я бесконечно благодарна моим врачам: лор-онколог Ramazan GUN, пластический хирург Alp ERCAN, невропатолог Hakan HANIMOGLU, анестезиолог Emre, которые сделали мне очень сложную большую операцию и удалили большую опухоль.делать такую операцию отказывались врачи Украины, Белоруссии, многие врачи в турецких клиниках, но эти врачи из Мемориал Аташехир взялись за эту тяжелую операцию и провели ее максимально успешно и спасли мне жизнь!Я благодарна нашей переводчице Ольге Федоровой за профессионализм , отзывчивость и доброту!
Uluc Ozcu
Uluc Ozcu
14:47 15 Jan 20
Kozyatağı Carrefour'un arkasında yer alır. İki bloktan oluşuyor A ve B bloklar olarak. hastanenin içinde girişte solda starbucks var. Bunaldığınız kahvenizi orada içebilirsiniz, skype'ten toplantı yapabilirsiniz vs vs... hemşireler ve doktorlar hastaların sağlığı ile yakından ilgililer.
Tan B. Kurtcebe
Tan B. Kurtcebe
20:58 05 Oct 19
Acil Servis’e karnımdaki sancıyı göstermek in gitmiştim, acil servis doktoru doğru telhis koyarak acil bir duruma zamanına müdahale edilmesini sağladı. Hemşiresinden doktoruna herkes tarafından yakın bir ilgi ve güleryüz ile karşılandım. İki gece boyunca çok iyi bakıldığımı hissettim, hepsine teşekkür ederim.
zura miminoshvili
zura miminoshvili
17:17 01 Dec 18
Bobrek satma sans var mi?
Voir les autres avis

Nutzen Sie die Vorteile einer KOSTENLOSEN Vorab-Diagnose!

Auf Anfrage und
ohne jegliche Verpflichtung Ihrerseits. 

100% kostenlose Beratung. Wir analysieren Ihre Situation, Ihre Bedürfnisse und Erwartungen. Und wir veranschlagen das notwendige Budget für : Flug + Hotel + Taxi + Betrieb.

Sie behalten zu jeder Zeit die volle Kontrolle über den Prozess. Totale Gelassenheit.

 

Einen Fehler bearbeiten / beanstanden / rapportieren?

Eine Meinung hinterlassen