Acibadem Maslak

Acibadem Maslak ist auf MAP / IVF und Unfruchtbarkeitsbehandlung spezialisiert. Diese JCI-zertifizierte Klinik wurde 1996 gegründet und befindet sich in Istanbul, Türkei. Sehen Sie Kundenbewertungen, Vorher/Nachher-Bilder und fragen Sie nach Preisen für Operationen im Ausland. Füllen Sie das Formular für eine kostenlose Vordiagnose aus. Schnelle Reaktion.

Acibadem Maslak, Istanbul, Türkei 

Acıbadem Maslak bietet Diagnose- und Behandlungsdienste auf dem Gebiet der Unfruchtbarkeit unter Verwendung von Strahlentherapiegeräten an.
Die Aufnahme von Patienten begann 2009, Acibadem Maslak erreichte die Kapazität von 364 Betten auf einer Innenfläche von 106.000 m2 und ist nun das größte Krankenhaus in Acıbadem im Rahmen des 2018 abgeschlossenen Erweiterungsprojekts. Das Krankenhaus hat die JCI-akkreditierte internationale Qualitätsakkreditierung erhalten

Das Maslak Hospital Acıbadem verfügt über 231 Patientenzimmer, darunter 196 Standardzimmer. Acıbadem Maslak verfügt über 16 allgemeinchirurgische Operationssäle, 2 IVF-Säle und 36 Intensivbetten.
Acıbadem Das Maslak Hospital wurde mit dem LEED-Zertifikat in Gold ausgezeichnet. Die LEED-Zertifizierung wurde 1998 eingeführt. Es handelt sich um ein Zertifizierungssystem für umweltfreundliche Gebäude, das vom U.S. Green Building Council (USGBC) entwickelt wurde.
Das Maslak Hospital Acıbadem verfügt über 231 Patientenzimmer, darunter 196 Standardzimmer. Acıbadem Maslak verfügt über 16 allgemeinchirurgische Operationssäle, 2 IVF-Säle und 36 Intensivbetten.


Fachgebiet der Klinik :

LDC / IVF
Künstliche Befruchtung
Einfrieren von Eizellen
Einfrieren von Embryonen
Bewertung der Fruchtbarkeit
Hormon-Test
IVF – In-vitro-Fertilisation
IVF-Konsultation
Konsultation zur Reproduktionsmedizin

 Dienstleistungsangebote 

Transfer vom Flughafen
Wohnen in der Familie
Freies Wifi
Hotelreservierung
Dolmetscherdienste
Wäscherei
Übertragung von Krankenakten
Für PRM zugängliche Räume
Konsultation per Internet
Apotheke
Telefon im Zimmer
Private Räume
Rehabilitation
Vorsichtsmaßnahmen bei Lebensmitteln
Übersetzungsdienste
Fernseher im Zimmer


Stadt: Istanbul – Land :  Türkei – Gegründet in 1996 
Akkreditierung :  JCI akkreditiert -Gesprochene Sprache(n) : Arabisch, Englisch, Französisch, Deutsch, Italienisch 


Die Warnung von Acibadem Maslak

faruk çalışkan
faruk çalışkan
15:17 03 Aug 20
Kolon kanseri hastasiydim. Hastanede gokhan hocam aslihan hocam tarafindan kemo terapi gordum cok degerli doktorlar sayelerinde tumorler kuculdu. Alanlarinda tekler. Asli hemsire ve faruk hemsire cok ilgili guler yuzlu idi. Cihan hoca ilter hoca halil hoca tarafindan cok kapsamli bir ameliyat oldum. Sayelerinde kanser tumorleri alindi bitmek uzere olan bobregim kurtarildi. Ilgileri alakalari hastaya yaklasimlari cok iyiydi. Alanlarinda hepsi bir numaradir. F blok 2. Katta 15 gun yattim hemsirelerinden sevkat merhamet ve isine sımsıkı sarıldiklarina sahit oldum. Cok haklari gecti. Isimlerini yazsam birkacini unutsam cok buyuk ayip olur diye yazmiyorum. Hepsi cok tatli insanlar.
yasemin cetın
yasemin cetın
06:19 31 Jul 20
1 ay önce elimde oluşan kırıktan dolayı acil servise gittim. Op.Dr. Gökhan Karademir iyileşme sürecini çok ilgili , güler yüzlü bir şekilde takip etti.Kendisine ne kadar teşekkür etsem az, herşey çok güzel ilerledi.
IRFAN KARSLI
IRFAN KARSLI
18:58 07 Dec 19
Acıbadem Altunizade negatif tecrübemizden sonra tereddüt ile gittiğimiz Maslak şubesinden çok memnun kaldık. Zekeriyaköy şubesinden acil olarak ambulans ile geldiğimiz hastanede çok yakın ilgi ile karsilandik. Hemen işlemlere başlanıp gerekli bütün bilgilendirmeler yapıldı. Sabahında endoskopide gerek doktor gerek de hemşire arkadaşlar çok sıcak ve ilgili idiler. Ayrıca hastanenin özellikle pediatri bölümü bir çocuğun hastane fobisini kıracak kadar güzel dekore edilmiş ve her türlü ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde hazırlanmış. Gerek fiziksel, gerek tıbbi yaklaşım anlamında A+ bir hastane.
nezih pakalin
nezih pakalin
10:53 29 Jul 20
Prof.Dr Cihangir Tetik ‘e el parmağı eklem kırığı ameliyatımda şahsıma göstermiş olduğu samimi , güleryüzlü ,anlayışlı tavırlarından ve ameliyatımda ki başarılarından dolayı tüm içtenliğimle teşekkür etmeyi borç bilirim...İsmail Nezih PAKALIN
Toni Rex
Toni Rex
07:33 08 Aug 22
Sehr freundliche Mitarbeiter, perfekte Abwicklung und Operationen. Herausragendes Ergebnis.Ich kann diese Klinik nur jedem empfehlen.Hat eigentlich 10 Sterne verdient.
C.Armagan Aygunoglu
C.Armagan Aygunoglu
23:11 11 Apr 22
Kiz cocugum Acibadem Maslak hastanesinde skolyoz ameliyati oldu , Hollanda ‘daki sigortamiz onay vermemesine ragmen ilerleyen bir dereceyle kendimizi burda bulduk . Dunyaca unlu BCC ‘de sıkça izledigimiz muhtesem profesor Ahmet Alanay’i arastirdim ve kararimi verdim , O nerdeyse biz orda olmaliydik , minnettarim .Hastane her acidan 5 yildizli otelden de daha iyiydi , 2 gun fazladan yatiş yaptik , kimseye ihtiyac duymadan bebekler gibi bakildik . Şimdi kontroller icin sık sık geliyoruz . Ekibe ve profesorumuze tesekkurler , Ne kadar övsem azdir 🙏🏻❤️
Bilen Ev hizmetleri
Bilen Ev hizmetleri
04:34 27 Jun 20
Acıbadem Maslak Hastanesinde bir yakınımız Sn Profesör DoktorALİ RIZA KURAL tarafından Böbrek Ameliyatı geçirdi.Her şey çok başarılı oldu. Başta sayın Hocam ve değerli ekibine ne kadar teşekkür etsek azdır.Aynı zamanda tedavi gördüğümüz 2A BLOK kat hemşireleri ,Hasta bakıcıları gerçekten işlerini büyük özveri ve çok iyi bir şekilde yaptıklarını belirtmek isterim.Milyonlarca teşekkürler, Tek kelime ile süpersiniz.Saygılarımla, Erhan Bilen
NURGÜL CESUR GÜNGÖR
NURGÜL CESUR GÜNGÖR
06:43 18 Jan 22
Das Krankenhaus ist sehr sauber und schön. . Anm. Ich wurde bei seinem Arzt Burak Ertaş operiert, er ist ein sehr fürsorglicher, guter Arzt. Ich war zuvor 3 Mal operiert, es hat verschiedenen Ärzten nicht geholfen, weil sie nur das Fleisch vor meiner Nase entfernt haben, nicht das Fleisch innen Rücken, alle Nebenhöhlen waren in der Tomographie verschlossen, meine Nase war ständig verstopft, ich bin auf Anraten gegangen, ich hoffe, diese OP wird die letzte sein.
Nurcan Sayar
Nurcan Sayar
12:06 07 Jan 22
Hallo, ich liege seit ca. 3 Tagen bei meiner Tante im Krankenhaus, es verging als ich sagte Notfall, Intensivstation, aufs Zimmer gehen etc. Wenn wir eine finanzielle Situation haben, wenn die Behandlung meiner Tante fortgesetzt wird, würde ich mir sehr wünschen, dass sie hier bleibt. Als Begleiter haben sie sich super um uns und meine Tante gekümmert, wir fühlten uns wirklich besonders.Es war ein großes Glück für uns, dass die Intensivstation des Rettungswagens 112 uns in dieses Krankenhaus brachte, da es ein vollwertiges Krankenhaus war. Die Krankenschwester auf der Intensivstation rief mich an, damit meine Tante mich besuchen konnte, damit sie sich wohl fühlte, die lächelnde Krankenschwester hn kam ins Zimmer und sagte, wenn wir es brauchen, zögern Sie nicht, wenn wir es brauchen, zur Pflegerin die meiner Tante so lächelnd wie möglich den Po geputzt hat, ohne eine Grimasse zu machen, den Kanal geöffnet hat, den meine Tante liebt, und Witze gemacht hat, um sie zum Lächeln zu bringen.... . etc sehr, freut mich, dich zu haben. Liebe.
Hdl Istanbul
Hdl Istanbul
00:15 12 Dec 21
Ein wunderschönes,modernes Spital...
Melek Kartal
Melek Kartal
08:36 18 Nov 21
Eşimin operasyonunu başarıyla gerçekleştiren, sadece hekim değil, güzel insan sayın Prof Dr Semih Halezeroğlu ve ekibine, Prof Dr Ender Semiz'e, Doç Dr Gökhan Ergene'ye, Kat A2 hemşireleri, özenli ilgili ve güleryüzlü yardımları için, Melike, Betül, Duygu ve Hakan'a, F3 katındaki hemşireler Emre Demir ve Yaşar Bayram'a ilgileri ve candan tavırlarına, ilke hanıma da teşekkürler, çok çok teşekkürler. Iyi ki varsınız, yollarınız aydınlık olsun, ellerinize, yüreğinize sağlık.
Zekeriye Temiz
Zekeriye Temiz
07:25 14 Nov 21
2-12 Kasım 2021’de prostat tedavimi MR Linac radyocerrahi yöntemi ile başarıyla gerçekleştiren Acıbadem Maslak Hastanesi Radyasyon Onkolojisi Bölümü’nden Prof. Dr. Banu ATALAR ile ekibinde yer alan her konumdaki tüm çalışma arkadaşlarına teşekkür ederim. Elleri dert görmesin. Daha nice hastalarına şifa versin.Zekeriye TEMİZ
Meral Karaca
Meral Karaca
20:59 20 Jul 20
Bugün, arabam tam da otoparkınıza girerken bozuldu, zor parkedebildim. Otopark çıkışındaki görevli arkadaşlar çok yardımcı oldular, isimlerini alıp tek tek yazabilmeyi isterdim...Buradan hepsine tekrar teşekkür etmek istiyorum, çok profesyonelce davrandılar, sorunuma çözüm bulmaya çalıştılar. Keşke heryerde böyle davranışlar görebilsek.... 😊👍👏👏👏👏
Ali Ataseven
Ali Ataseven
21:02 24 Aug 21
20 haziran gunu geçirdiğim trafik kazası nedeniyle acıbadem hastanesine ambulans ile getirildim nöbeti bitiminde çıkmak üzere olan ve mesai saatleri bittiği halde benimle ilgilenen ortopedi ve travmatoloji dr natig valiyev doktorum bana ilk müdahaleyi yaptı ve sevk için beklemeye aldılar. Iki gün bekledim ve hiç bir hastaneye sevk alinamadi . Bu geçen 2 gün sure zarfında hastane hemşire ve personelleri her dakika yanımızdaydı. Serumlarımdan antibiyotiklere kadar her dakika yanımızda oldular nerdeyse başımızdan hiç ayrılmadılar diyabiliriz . Sevk çıkmadığından dolayı maddi imkanlarımız yetersiz kaldığı için, hastane yönetimi ve dr natig bey aldığı kararla beni minumum fiyatta ameliyatımı gerceklerstirdi . Ameliyat sonrası natig hocamın kontrol altında odaya getirildim bu süre zarfında 12 gün boyunca hastanede kaldim o süre zarfindada buz tedavisi yapildi hemşireler ağrı kesici antibiyotik serumlar aralıksız hergun yapıldı. Hastaneden taburcu olup eve geldiğim süreçte hiç bi ücret talep etmeden kendisine sadece rontgen filmlerini götürüp baktığı için tedavilerime devam ettiği için maddi manevi her zaman yanimda olduğu için her ağrım sancim olduğunda aklıma takılan her soruda aradığımda bi telefon kadar yakınımda olduğu için sonsuz tesekkurlerimi sunuyorum Allah razı olsun . Dunyada kötü insanlar olduğu kadar iyi insanların da olabileceğini gösterdiğiniz için çok çok teşekkür ederim. Acıbadem hastanesine ,hemşirelerine, personellerine yönetimine ve dr natig beye saygilarimi sunar iyi çalışmalar dilerim .
Zeynep Çakır
Zeynep Çakır
20:14 28 Jul 21
Zunächst einmal bin ich sehr zufrieden mit meinem Arzt und ich freue mich sehr, ihn persönlich kennen zu lernen. ORTHOPÄDIE KAYAHAN KARAYTUĞ GIBT IHNEN EIN KOMFORT-GEFÜHL, WIE SIE QUALIFIZIERT SIND. ICH HATTE VIELE SCHMERZEN, WÄHREND ICH SAGTE, ICH MUSS EINE OPERATION MÜSSEN, HABE ICH KEINE BELASTUNG ERFAHREN, WÄHREND ICH SAGEN, DASS ICH MIT GEDULD EINE HÜFTPROTHESE-OP MUSS UND KEINE SCHMERZEN HABE Möge MEIN HERR ALLES GESICHT MIT EINEM SOLCHEN LÄCHELN VERLASSEN. Nochmals DANKE FÜR SEINE ARBEIT UND ERFOLG, MÖGE MY LORD ALLE UNSERE ARZT UND UNSERE GESUNDHEITSARBEITER SEGNENZeynep Cakir
aycan gun
aycan gun
18:43 06 Jul 21
Ich möchte dem ganzen Krankenhaus, vom Chefarzt bis zum Reinigungspersonal, für den Erfolg der Diagnose und Behandlung, den menschlichen Umgang, die Sauberkeit und die lächelnden Gesichter in diesem Krankenhaus danken, in dem ich 15 Tage blieb und Heilung fand. Vor allem Prof. DR. Unter der Leitung von BANU ATALAR, Prof. DR. ÖZLEM ER, seine Assistentin und Krankenschwester HACER HANIMA, BAŞAK-Dame in der Serviceabteilung und andere Krankenschwestern und Kollegen, mein lieber Lehrer Prof. DR. LHAN ELMACIYA, Erw. Dock. RAMADAN SARI , Saum. RAMAZAN SEYİTOĞLU , Beide. GÖKHAN GÜNEY , Sek. zu EMİNE COŞKUN. Professor, der meine Moral und Motivation im endokrinologischen Dienst gesteigert und mich behandelt hat. DR. Ich möchte Frau NESLIHAN KURTULMU dafür danken, dass sie mir geholfen hat, meine Gesundheit wiederzuerlangen, ich möchte Ihnen endlos danken. MEHMET MANAS
Yasin Acar
Yasin Acar
21:12 22 Oct 20
Privates Krankenhaus daher auch sehr teuer für die Menschen in der Türkei. Unser Kinderwunsch kannte keine Grenzen. Gegenüber Deutschland in Sachen KINDERWUNSCH kann man kein Vergleich ziehen. Es ist halt viel besser in Sachen Behandlung und Therapie. Hat alles bestens geklappt... Wir kamen heulend in diesem Krankenhaus und sind lachend wieder raus... Stolze Eltern und in Deutschland hat man uns schon abgeschrieben gehabt!!!
ebru yeşiloğlu
ebru yeşiloğlu
08:57 29 Aug 20
27 Ağustos tarihinde Prof.Dr Mete DÜREN tarafından troid ameliyatım yapıldı.Kendisi bir doktordan çok ailemden biri gibi davrandı bana.Onu gördüğünüzde zaten kendisine çok güven duyuyorsunuz.Ameliyattan 2 gün sonra telefonumu bizzat kendi arayıp nasıl olduğumu sordu ki bu bile onu mükemmel bir doktor yapıyor bence.Çok önemli bir teşekkürüm de ameliyattan sonra odama geçtiğimde benimle ilgilenen sağlık personeline.Bir tanesine bile tek bir olumsuz yorum yazamam.Hepsi çok ilgili,çok güler yüzlüydü.Hatta eve geldikten sonra ilk defa keşke 1 gece daha hastanede tutup benimle ilgilenselerdi dedim.o kadar ilacı zamanını 1 dakika bile geçirmeden verdiler bana,odama her girdiklerinde güleryüzleriyle bana kendimi iyi hissettirdiler.
Paul Ben
Paul Ben
11:24 23 Jun 20
Schönes Krankenhaus, aber die Preise sind zu teuer.
HaLiL o
HaLiL o
16:05 30 May 20
Hastaneden daha çok bir otel gibi. Hijyen ve kalitesi çok güzel. Personeli çok ilgili. Konfor, temizlik ve hizmet çok kaliteli. Tebrik ediyorum ve böyle güzel hastanelerin sayılarının artmasını diliyorum.
uğur ergin
uğur ergin
20:41 28 Jul 20
Hastane guzel doktorlar asistanlar ilgililer ama cok bos sey var hastaneye 3 ayda bir bi ton para oduyorum dunya mutfagi denen yemekler var 1 tabak makarna 30 tl? Ne alaka plastik bardakta cay 10 tl? Cok pahali bir rontgen 1000 tl olmamali birde doktor yakiniyiz NOT:hastanede yakininiz calisiyorsa biraz indirim yapiyorlar temizlikci olsa bile
Ramazan Calimli
Ramazan Calimli
17:51 05 Oct 23
Hallo zusammen möchte jetzt keinen Roman Schreiben also kurz und bündig wir waren bei acibadem für künstliche Befruchtung der erste Eindruck sah vielversprechend aus gross sauber hygienisch aber der Schein trügt es wir zu wenig informiert nur kurz un bündig wirklich nur das nötigste natürlich alles auswendig gelernt kommen die Wörter wie aus einem Maschinengewehr geschossen drrrrrrrrrrt fertig und tschüss ganz kalt und nichts menschliches dann werden einem noch irgendwelche andere Anwendungen eingetrichtert um die Chancen der Schwangerschaft zu erhöhen welches natürlich auch Unmengen von Geld kosten natürlich muss alles vorbezahlt werden sonst geht gar nix es geht immer ums Geld also nur Abzocke vom feinsten insgesamt habe ich ca. 10‘000.- Euro bezahlt
Yaşar Bey
Yaşar Bey
06:27 20 Jun 21
Acıbadem doktorumuzun yönlendirmesi ile kulak işitme testi için ziyaret ettik. İkidir girişte kayıt bankosunda sorun yaşıyoruz. İlkinde randevumuz olmasına rağmen tam 45 dakika bekletildik, ikincisinde de prosedürü tam olarak bilmeyen görevli ile muhatap olduk. Yani bir kere rahat ve sorunsuz bir giriş saglayamadik! Sanırsın ücretsiz aradan dereden rica minnet içeri giriyoruz! Bu durum bu hastaneye yakışmıyor. Bankoda oturan kişinin nitelikli, pratik, koordinasyon becerisi yüksek kişiler olması gerek.
selcan ergin
selcan ergin
18:54 27 Sep 20
Super one chambres d'hôpital, les médecins sont intéressés, tout est une seule herbe légendaire, les gens paient pour cela partout dans le monde, et quand il est ouvert, cela s'appelle une cuisine à fumée pour un repas de 5 lires 30 40 TL
Leyla Aydin
Leyla Aydin
17:23 16 May 22
Keinen emphelswert nur abzocke kam mit 500 euro Rechnung raus und das für nichts!!!!
Bluetal Exe
Bluetal Exe
21:40 04 Apr 22
Acıbadem Maslak Hastanesi'ne geçtiğimiz 2 ay içerisinde arkadaşım 3 kere KBB'a gitti. Kendisi yabancı uyruklu (çalışma vizesi ve özel sigortası mevcut) olmasına rağmen türkçesi aksanı dışında çok iyidir. Randevu gitmesine rağmen 1 keresinde 45 dakika bekletilip sonrasında doktorun müsait olmadığı söyleyip evine geri gönderildi. Oysa ki işten izin alıp gelmiştik. Neden randevu iptal bilgisi verilmediğini sorunca mail olarak atıldı cevabını aldık. Sistemde mailimiz yokken rastgele isimsoyisim.@gmail.com gibi bir mail kaydedilmiş ve oraya sözde mail atılmış. Fatura taleplerimiz sürekli ertelenmiş ve verilmemiştir. Acıbadem Maslak Hastanesi poliklinkte fatura kesiyor mu? Kesiyorsa neden 1 ay sonra e-fatura veriliyor? Hasta ilk günden talep etmesine rağmen. İletişim bilgileri yanlış alınmış savunmasını kabul edemiyoruz. Kameralardan bakılabilir. Yazılı olarak bile mail adresimiz verilmiştir. Bu sırada tanı raporlarını talep ettik ama tabii ki de bu hastane faturayı vermemekle beraber tanı raporunuda vermemiştir. 3. Muayene (ilaçlı tedavi sonrası) doktorumuz ilacın işe yaramayıp operasyonun gerekli olduğu kanısına hemen varıverdi. Tanıyı bilmeden bize operasyon sonucu veren doktorunuza teşekkür ederiz. Genel merkezi arayıp iletişim bilgilerini düzeltmek için 1 saat harcadıktan sonra tanımızı öğrenmek için acibademonline üye olmamız gerekiyormuş. Sadece kağıt olarak reçete verilen-fatura ya da tanı isteyince müşterilerini fazlaca yoran garip bir sistem. Faturayı hala bekliyoruz. Mevzuata aykırı-hasta memnuniyetini önemsemeyen-Maslak'ta olması nedeniyle genelde yabancıların buraya gitmesine rağmen yabancılara kötü davranan sözde Türkiye nin en iyi özel hastane grubu Acıbadem Maslak şubesinde mükemmel hizmet vermektedir. Kimseye önermiyorum! Özellikle yabancılara.
Nahide Özer
Nahide Özer
09:39 24 Mar 22
Biz tüp bebek tedavisi için geliyoruz. Çok saçma sapan bir hastane. Şuan koridorda bekliyoruz. 3 saat oldu. Normal hastanelerdeki monitör yok. Kim neye göre muayene oluyor belli değil. Yurt dışından gelen hastalar sıraya girmeden alınıyor. Ödemelerin herhangi bir faturası yok. Bir torba parayı nereye ödüyorsunuz belli değil. Buraya gelip de sinirlerinizi bozmayın. Hiç tavsiye etmiyorum. Daha düzgün sistemli hastanelere bakın. Bu hastanenin sadece reklamı var. İçi boş.
oyku ozalp
oyku ozalp
07:54 21 Mar 22
2 hafta önce MR çektirdik eşim için, raporu hala alamıyoruz Radyoloji bölümünden ve bin bir bahane üretiyorlar. Telefonla ulaşamıyoruz. Geri dönmüyorlar döneceğiz diyip.Doktor onaylamadı dediler, doktorun asistanıyla görüşüyorum, doktorun 2 haftadır hastanede olduğunu ve herhangi bir onayının da gerekmediğini belirtiyorlar.Ciddi bir meblağ ödüyoruz kaliteli hizmet almak için tercih ediyoruz Acıbadem Maslak hastanesini fakat bir raporu bile 2 haftada alamıyoruz.
murat çelebiler
murat çelebiler
07:36 04 Mar 22
Acıbadem iyidir, süperdir dedikleri için fahiş muayene fiyatlarını kabul ederek muayene olmaya gittim. Sözüm ona Prof. olan birinden muayene oldum (3 kez) gerçekten rezalet ötesi. Güya özel hizmet diye gidiyoruz ama doktor 1 ay sonra gittiğimde beni hatırlamıyor adımı soyadımı verince de yine not almadığı için onu da hatırlamıyor. O kadar ilgisiz ki teşhisi bile beni şüphelendiriyor güven vermiyor. Başka hastane de başka doktora gitmek zorunda kalacağım maalesef. Gerçekten gitmeye hiç gerek yok paranıza yazık.
송지영
송지영
09:39 06 Jan 22
Wie teile ich meine Informationen? Ich habe oft angerufen und meine E-Mail-Adresse weitergeleitet. Warum erzwingen Sie den PCR-Test, der nicht einmal das Ergebnis liefern kann? Was ist, wenn ich positiv herauskomme?was ist das für ein System!=====================================Obwohl es nicht obligatorisch war, haben sie den PCR-Test erzwungen und das Ergebnis in keiner Weise mitgeteilt.Sie zwangen mich, einen PCR-Test zu machen, obwohl es nicht notwendig ist. Und es sind mehr als 3 Tage vergangen, aber niemand gibt mir das Ergebnis. Was für ein ENGLISCHES System!
a. bozkaya
a. bozkaya
16:20 03 Jan 22
Yabanci olan kizarkadasima kontol icin randevu aldim ve hastaneye geldigimde Turklere 600 tl yabancilara 1600 tl oldugunu ve sistemsel oldugu icin bu konuda birsey yapamiyacaklarini soylemeleri kesinlikle kabul edilemez.Aslinda yazilacak cok sey var fakat zaman kaybi olur ayrica baska yabanci bir arkadasim PCR testi icin 90 euro odemek zorunda kaldi ki pcr testleri 200-250 tl .Yatirimcisini mutlu etme icin paragoz ACIBADEM. hastaneleri hirsizdir.
Berk İlsever
Berk İlsever
13:51 03 Nov 21
Ozellikle yabanci uyruklu insanlara, soru sordugunda cevap veremeyen ve yardimci olamayan danismanizin, ayrica SOMPO sigortanin Japonya'nin en buyuk ikinci sigorta sirketi oldugunu bilemeyecek kadar cahil calisanlarinizin bu sirketin ismini duydugunda dalga gecercesine gulmesi, sizin sirket olarak ne kadar dusuncesiz, igrenc ve insanligini kaybetmis bir sistemin tam ortasinda oldugunuzun gostergesidir. Doktorunuz bile hesap sorar gibi neden hastasinin cikip gittigini ve gelmeyecegini sorarsa gerekli cevabi alacaktir, o ve onun gibi empati yoksunu, kendini ust sinif zanneden zavalli calisanlariniz oldukca SIZ DAHA COK KAYBEDERSINIZ. Insani memleketine dondugune donecegine ancak siz ve sizin gibiler pisman eder!!!
Pinar Kunt
Pinar Kunt
05:47 10 Aug 21
Es ist ein Krankenhaus, das Sie auf keinen Fall wählen sollten. Als meine Mutter wegen einer Medikamentenallergie in die Notaufnahme des Krankenhauses kam, wurde der Ernst ihres Zustands nicht bemerkt und sie musste lange warten. Gerade als er in ein anderes Krankenhaus gehen wollte, wurde der Ernst seines Zustands von einem zufällig arbeitslosen Arzt bemerkt und seine Behandlung eingeleitet.
ömer Çaldağ
ömer Çaldağ
18:55 03 Oct 21
Verdiğiniz paranın karşılığını almak istemiyorsanız buraya gelin.Bütün hemşireler danışmanlar yeni mezun 20 21 yaşlarında.Dünyadan bir haberler.Çalısanların çoğu havalı hemşire geliyor hemşireden bir şey rica etmeye korkuyoruz.Hepsi nazlı ,hizmet nedir bir haberler.Ama onların suçu yok tabi ucuz adam çalıştırıcam diye onları buraya koyanlarda problem.Ama acıbadem maslak sadece lüx bir binadan ibaret buna inanın.
Hasan EREN
Hasan EREN
10:04 26 Aug 21
Hastane değil alışveriş merkezi. Verdikleri sağlık hizmetlerinin yetersizliği bir yana, çoğu "prof" doktorları hiçbir açıklama yapmadan size sürekli feragatname imzalatma peşinde. 100% karşılayan sağlık sigortamız olmasına rağmen her işlemi bizden tahsil etmeye, sürekli fazladan fatura çıkarmaya çalıştılar. Yeni doğan bebeğimizin çıkışta yapılması gereken testleri yok, pediatrist gözüyle şöyle bakıp muayeneyi bitirdi. Yapılması gereken testi yapmayın pişkince "unutmuşuz olur öyle" diyebiliyor. Rezalet bir işletme. Tek artısı hemşireler, hastabakıcılar gerçekten çok düzgün. bunun dışında beş para etmez.
Tolga Yalkin
Tolga Yalkin
14:15 17 Aug 21
Eşim aşı olsun diye gittik arabada yeni doğmuş çocuğumuz var. Valeye şurda iki dakika durabilirmiyim diye rica ettim parasını ödemeden bekleyemezsiniz dedi. 30 lira ödeyip 5 dakika sonrada çıktım.Parasında değilim hastanenin tavrı çok çirkin bu kadar paragöz bir anlayış ve anlayışsızlık görmedim. Şahsen zaten gittiğim bir hastane değil. Şu hareketten sonrada asla gideceğim bir hastane olmayacak kendisi.
Frank Richter
Frank Richter
09:30 26 Sep 19
VORSICHT ABZOCKE!Ihr bekommt zum Anfang alles versprochen zu einem unglaublichen Preis!Anschließend wird wie auf einer Kaffeefahrt oder einem Mobilfunkvertrag Zusatzoptionen angeboten die man dann plötzlich machen muss!Zu Beginn wird das nicht erwähnt!!! Obwohl wir mehrmals alle Optionen erfragt hatten! Man bekommt überhaupt nichts schriftlich, z.B. wie hoch die Kosten werden oder einen Kostenvoranschlag!Die zocken euch definitiv ab!!!!
asya ko
asya ko
11:47 16 May 21
80 yasinda iki kisi koluna girerek getirdigimiz kadini hes kodu yokmus diye kapidan geri cevirdiler. Soyledikleri sekilde hastaya kodu almaya ugrastik sistem vermedi hicbir sekilde yardimci olmadi acildeki isletme muduru oldugu soylenen bir kadin. Siz nerede yasiyorsunuz vatandaslik gorevlerinizi bilmiyorsunuz diyor. Bizim var tabi ki, hasta 80 yasinda okuma yazmasi yok telefonu yok, bilmiyormus iste alamamis, kapidan kovmak nedir? Ben bu kisinin covid tasimadigini nereden bileyim diyor. Tasisa da alacaksin zaten hastane burasi! Yillardir gittigim hastane, iyi muamele gorur diye hastayi goturdum ben sebep oldum, bir daha kendim de asla gitmem.
Scuty
Scuty
15:40 08 May 21
Les médecins vont bien, mais toutes ces dames qui vous guident gonflent la facture de manière dégoûtante.Ils peuvent extraire 100 euros de plus de la carte de ma mère, et ils le feront à chaque occasion.Le pcr de l'entrée est de 50 euros et non de 80 et vous pouvez simplement dire que vous l'avez fait (personne ne s'en soucie)Donc1. payer en espèces2. Consultez la liste des prix avant3. Demandez à recevoir4. S'ils commencent à être offensés et agressifs si vous demandez une réception (c'est arrivé à ma mère), demandez simplement au gérant. Il nettoiera les eaux et vous donnera le juste prix (qui était de 300 euros de moins dans notre cas).5. En tant qu'étranger, soyez très prudent. Cet endroit vous arnaquera en toute occasion, alors soyez prêt à vous battre pour vos droits.Bonne technologie médicale, mais service dégoûtant.
Ozkan Tokel
Ozkan Tokel
16:16 28 Apr 21
Quand mon enfant a une fièvre de 39,5 degrés, je vais à la douleur Maslak. Le personnel du comptoir dit que notre médecin n'est pas disponible pour le moment, veuillez patienter un peu. Je dis bien sûr, je commence à attendre 15 minutes plus tard, quand j'ai demandé si le médecin était toujours disponible, on a répondu à l'hôpital comme qui attendiez-vous. Honte à ceux qui sont venus à l'hôpital pour vous faire confiance.
Özgür Bulut
Özgür Bulut
01:41 12 May 21
Hiç memnun kalmadık eşim 2kez tüp bebek tedavisi gördü 2sinde de olmadı olmasını geçtim sebebini bile acıklayamadılar hiç bir sorun yok diyorlar tekrar dene yani ne demek iyi para duzagı anlaştıgmız ücretin bile cok üstü cıktı sadece hastanenin adı var
Yasin Yuksel
Yasin Yuksel
18:52 16 Aug 20
19 Temmuz 2020 Pazar günü eşimin kalp çarpıntısı ve nefes darlığı şikayeti üzerine evimize 5 dk mesafede olan Maslak Acibadem hastanesinin acil bölüme götürdüm. Eşime acil bölümünde kardiyolog ve dahiliye uzmanı baktı. Bize vücuttaki demir oranının arttırıcı demir iğnesi ve çarpıntı giderici verip eve yolladılar. Bu günü seyreden 3 gün boyunca eşimin şikayetleri devam etti. 3 günün sonunda yeniden hastaneye gittiğimizde eşimin akciğerinde emboli oluştuğunu tespit ettiler.Özet ile eşim 3 gün boyunca akciğerlerinde emboli ile gezdi. 6 aylık bebeğimiz var. 3 gün boyunca yüksek olum riski ile gezdik. Acil bölümünde yapılan tüm tetkikler elimizde. Konuyu sonradan araştırınca öğrendik o gün acil bölümünde yapılan tetjilerden birisi D-DIMER testi. Normal şartlarda 300 ila 500 arasında olması gereken referans değer o gün Maslak Acibadem Hastanesinde Eşine yapilan yapılan teste 1400 referans değerde çıktı. Bu değer kan pıhtılaşmasinda bir sorun olduğunun açık bir göstergesi.Zor şartlarda özveri ile çalışan doktorlarımıza ve tüm sağlık çalışanlarına saygımız sonsuz. Fakat Acibadem Maslak Hastanesi gibi bir kurumun 6 aylık bebek sahibi bizi 3 gün boyunca böyle bir ölüm riski ile basbasa bırakması akıl almaz bir olay.
Serdar Civak
Serdar Civak
08:41 07 Aug 20
Bir arkadaşımızın ameliyatı üzerine üç gün gel gitlee yaptık otoparkta müsayit yere çekiyordum sorun yoktu fakat son gün taburcu olacakken düzenbaz valeler ile karşılaştık. Misafirlerimin yanında “biz yokken çekebilirsiniz ama biz varken olmaz” şeklinde konuşmalar geçti. Böyle güzel bir hastaneye Deynekçi koysalardı daha iyiydi!
Cem
Cem
10:56 14 Jul 20
Büyükdere Caddesi üzerinde araç kullanırken ve hastanenin önünden geçerken çok dikkatli olun. Ambulanslar hastaneye giriş ve çıkış yaparken hızlı akan trafiğe rağmen siren çalma ve sinyal verme zahmetine girmiyor, kırmızı ışıkta geçiyor, tersten giriyor. Kesinlikle hasta taşımadıkları zaman, durumun acil olmadığının çok belli olduğu zamanlarda da bunu yapıyorlar. Kaçtır ambulanslar ve diğer araçlar arasındaki kornalaşmalara ve küfürleşmelere tanık oluyorum. Bu hastanenin devamlı ve düzenli bir müşterisi olarak bu durum beni hastaneden soğuttu. Bu sabah bir tanesi yüzünden çok büyük kaza oluyordu. Bir elinde telefon, yanındakiyle gülüşerek Hacıosman yönünden gelerek, kendisine kırmızı yandığı halde Maslak yönü şeridine aniden döndü, sinyal bile vermeden. 6-7 araba acı fren yaparak zor durduk, zincirleme kazadan son anda kurtulduk. Kornaların hastaneden duyulduğuna eminim. Bu hareketi, habersiz seyir eden 6-7 arabaya 10 metre mesafeden yaptı. Haksız olduğunu bildiğinden hemen kaçtı hastanenin otoparkına. Bir şey diyemiyorum, yazık. Olur da bu yorumu görürseniz dikkate alın, hayatınızı kurtarabilir.
Selim SeloLife
Selim SeloLife
16:39 28 Oct 18
A éviter
Voir les autres avis

Nutzen Sie die Vorteile einer KOSTENLOSEN Vorab-Diagnose!

Auf Anfrage und
ohne jegliche Verpflichtung Ihrerseits. 

100% kostenlose Beratung. Wir analysieren Ihre Situation, Ihre Bedürfnisse und Erwartungen. Und wir veranschlagen das notwendige Budget für : Flug + Hotel + Taxi + Betrieb.

Sie behalten zu jeder Zeit die volle Kontrolle über den Prozess. Totale Gelassenheit.

 

Einen Fehler bearbeiten / beanstanden / rapportieren?

👩‍⚕ Kostenloses Angebot Einholen ➡️